- 10 груд. 2017 р.

В небо за мріями 17.05-21.05.18р.     Екскурсійний тур в Кам'янець-Подільський
            « В небо за мріями !!!»
Полтава  - Чернівці-Хотин-Кам"янець-Подільський-
Бакота - Меджибіж - Вінниця - Полтава
17.05-21.05.18р.

1 день. 17.05.2018р. Виїзд з Полтави о 18:00 годині
2 день. 18.05.2018р.
Вітаємо в столиці «Столиці Буковини»!
Наш екскурсійний тур починається зі знайомства і огляду міста Чернівці. За звичаєм нашу прогулянку ми почнемо з найстарішої та найромантичнішої частини міста Турецької площі, що плавно перетікає на колишню площу Святого Хреста, де бере початок австрійська історія міста. Відчуєте справжній дух та колорит Чернівців під час прогулянки єдиною пішохідною вулицею - Панською, сучасна назва вулиця Ольги Кобилянської.
На Центральній площі помилуємося чудовим явищем. Тут кожен день не зважаючи на дощ чи сонце, рівно о 12 годині на балконі вежі «Ратуші» з`являється трубач та грає мелодію «Марічки».
Справжньою окрасою міста є Театральна площа, де знаходяться споруди 1905 р. музично-драматичний театр ім. О. Кобилянської, Кафедральний собор, Георгієва церква (дерев'яна церква XVII ст.), і багато інших архітектурних та історичних пам'яток.
Похожее изображение
Візитною карткою Чернівців є Національний університет - колишня резиденція митрополитів Буковини і Далмації (архітектурний пам'ятник ХIХв.). Ми відвідаємо головний корпус будівлі та оглянемо розкішні зали, в яких митрополит влаштовував аудієнцію для високих гостей і де проходили єпархіальні засідання. Своєю красою і величчю вражає Синодальна зала, одна з найбільш красивих в Європі. Не менший інтерес викликає зал засідань Священного синоду (сьогоденний Червоний зал). Його стіни оздоблені китайським червоним шовком. На одній зі стін висять величезні венеціанські дзеркала, створені за старовинною технологією з п'яти шарів срібла.
Вільний час.
Переїзд до Хотинської фортеці.

Похожее изображение фортеця - прекрасний зразок середньовічного оборонного зодчества України, побудована в XIII ст. за наказом князя Данила Галицького на місці ранньослов'янських укріплень.
Замок (цитадель) - один з найбільш значних пам'ятників архітектури Буковини складається з чотирьох оборонних веж, палацу коменданта, офіцерських казарм, церкви з фрагментами розпису XVI в.
Переїзд до Кам'янець -Подільського розміщення в готелі. Вечеря.
3 день.19.05.2018р.
Сьогодні у нас святковий день... Хочете побачити, відкриття фестивалю повітряних куль? Вставайте на ранній зорі! Святкуємо день міста Кам”янець-Подільського!
Похожее изображение
Переїзд в Бакоту стародавню столицю «Русі Дольній» , що в перекладі з давньоруської мови означає бажане, прекрасне місце. Відвідаємо Національный природний парк «Подільські Товтри», помилуємося першим українським скельно-печерним Михайлівським монастирем, створеним самою природою на високій 120-метровій білій скелі. Мальовничі пейзажі заворожують туристів своїми високими скелями, чистою Дністровською водою тут природа зібрала все найпрекрасніше, що може бути, а місця тут воістину дивні.
Картинки по запросу Фото Подільські товтри
Факультативно пропонуємо прогулянку на катері Бакотською затокою. У нас зібралася весела і дружна компанія, влаштуємо собі пікнік на березі Дністра (при сприятливій погоді).
Переїзд до Кам'янця-Подільського . Обід за додаткову плату.
Оглядова пішохідна екскурсія по місту: Ратуша, Православна церква Петра і Павла, Турецький бастіон, Вітряні ворота, Домініканський костел, Русский магістрат.
Відвідаємо Старий замок - справжнє кам'яне диво, головне надбання міста. Це унікальна оборонна споруда стала господарем природного п'єдесталу, розташувавшись на скелястому острові, береги якого оперізує туга петля річки Смотрич, шлях якої лежить через глибокий каньйон.
Повернення до готелю. Вільний час.
4 день. 20.05.2018р. Сніданок та виселення з готелю.
Кам'янець-Подільський сповнений гостей. Приєднуйтесь до продовження свята Дня міста! Вільний час.
О 12:00 годині збір групи та переїзд до фортеці "Меджибіж" у селі з однойменною назвою. На березі Південного Бугу розташувалася фортеця з вигадливими кам'яними зубцями. Сторожова вежа, костел, музей техніки під відкритим небом.
Картинки по запросу фото  Меджибіж
Переїзд до Вінниці.
Самостійна прогулянка по місту, в ході якої Ви можете побачити Соборну площу, водонапірну вежу, покататися на знаменитих Вінницьких трамваях або просто відпочити і перекусити в затишному кафе. Ну і на завершення подорожі милуємося грандіозним світло-водним шоу фонтанів «Рошен».
Похожее изображение
За сукупністю характеристик вінницький фонтан Roshen найбільший в Європі, і за оцінками експертів входить в десятку кращих і видовищних фонтанів світу. Висота центрального струменя досягає 65-70 м, розмір водного проекційного екрану - приблизно 16 м у висоту і 45 метрів в ширину, фронтальний розліт води - 140 метрів.
Виїзд на Полтаву.
5 день. 21.05.2018р. Прибуття до Полтави орієнтовно 10.00
Вартість туру на одну особу : 1850 грн,
В вартість входить:
- транспортне обслуговування по всьому маршруту ;
- проживання в готелі 2 ночі;
- харчування : 2 сніданки, 1 обід;
- оглядові екскурсії;
- послуги керівника групи;
- страхування.
Додатково оплачується:
- вхідні квитки на відвідувані об'єкти;

- обіди, вечері і особисті витрати.
Турагентство не несет ответственности за погодные условия, пробки на дорогах и оставляет за собой право изменять последовательность экскурсионной программы без изменения общей стоимости тура.

Турагенство СПЕКТР г.Полтава ул. Шевченка 37 оф 3
тел. 615-762 ; 615-763;
моб.  099-0576352;   050-7015071 ; 098-6152804;

************************************************************

Немає коментарів: