- 5 квіт. 2019 р.

Фестиваль тюльпанів в еко парку Харків 30.04.19р.

 Фестиваль тюльпанів в Харкові!!!
Полтава - Харків Парк Горького + Екопарк Фельдмана - Полтава
30.04.2019; 09.05.2019р.;
7: 30 - виїзд з м Полтави;
10:00 – Прибуття в Еко-парк.
Фельдман Екопарк запрошує на фестиваль тюльпанів.
Організатори готують для гостей регіонального ландшафтного парку безліч смачних і видовищних сюрпризів. Родзинкою святкування стане фестиваль тюльпанів.
Спеціально до сезону квітникарі-декоратори Регіонального ландшафтного парку висадили близько 200 тисяч тюльпанів. Рідкісні унікальні сорти були завезені спеціально з Голландії. Серед представлених видів є ранньо, середньо, та пізньо квітучих  тюльпанів. З самого ранку неділі Фельдман Екопарк буде пригощати відвідувачів традиційної пасхальної випічкою - для гостей приготували 15 тисяч пасок. Живі концерти класичної музики, вистави артистів екопарка і запрошених театральних колективів міста, парад тварин, сімейні майстер-класи з виготовлення та декорування великодніх сувенірів в техніці декупаж доповнять святкову програму.
Ви зможете зануритися в атмосферу, де і дорослий, і дитина відчують, що все живе на Землі є однією великою родиною, в якій немає місця агресії, а є тільки любов, дружба і взаємодопомога.
Еко-парк являє собою місце відпочинку душі і тіла. Всі відвідувачі, навіть найменші, в рамках контактного зоопарку можуть погладити і погодувати кізок, віслюків, в'єтнамських свинок, овечок, альпака і поні; поспілкуватися з цікавими єнотами і приголубити забавних дружелюбних шимпанзе.
На території парку можна знайти цікаві ковані фігури звірів і птахів, креативність цих скульптур привертають увагу не тільки дітей, а й дорослих.
Вільний час.
13:00 оглядова екскурсія по місту, а саме центральна частина, яка наповнена історією і зв'язує п'ять об'єктів, які стали офіційними символами Харкова.
15:00 - і ось ми вже приїхали в парк ім. М. Горького. Він створений для комфортного і не забутнього відпочинку відвідувачів різного віку. Парк розділився на кілька тематичних зон: Дитячий парк, Екстрім-парк, Сімейно-розважальна зона, Французький парк, Ретро-парк, Середньовічна площа, спортивні майданчики.
Для Вас працює більше 30 сучасних атракціонів світового рівня від італійських, німецьких, американських виробників.
Не пропустіть можливість побачити Харків з висоти пташиного польоту, для цього вам потрібно піднятися на найвищому Колесі огляду в Україні. Кабінки атракціону піднімаються на висоту 55 метрів.
19:00 - Виїзд в м.Полтаву.
Вартість туру - 280 грн.
Проїзд комфортабельним автобусом ;
- Супровід груповода;
- Робота екскурсовода по харкову;
Мед.страховка
Турагентство не несе відповідальності за погодні умови, корки на дорогах і залишає за собою право
змінювати послідовність екскурсійної програми без зміни загальної вартості туру.
Турагенція СПЕКТР м. Полтава вул. Шевченка 37 оф 3
099-0576352 ; 050-7015071; 096-0875690;


Немає коментарів: