- 17 лют. 2020 р.

Загадкова Умань 02; 09; 23. 05.20р.
                                 
                              ЗАГАДКОВА  УМАНЬ
 (Софієвський дендропарк+ Фентезі парк+музикальні фонтани)
02.05.20р.,        09.05.20р.,           23.05.20р. 
    Виїзд з Полтави по п»ятницях о 24 год.
   Прибуття в Умань о 9,00 год в суботу. ( Софіївський парк)
    Цей  парк створювався як весільний подарунок одного з найбагатших людей 18 століття графа Станіслава Потоцького для своєї коханої Софії. Софіївський дендропарк - одне з семи чудес України, один з найкращих парків Європи ось вже два століття дивує погляди мандрівників, нікого не залишаючи байдужим. Історія Софіївського парку вкрита таємницями і легендами. Тут ви побачите  чудові краєвиди, затишні алеї, водоспади і фонтани, квіткові галявини і мармурові скульптури. Все тут наповнене любов'ю ... У гроті Потоцького ви зможете загадати бажання, під крапельками водоспаду змити гріхи, побувати на острові Любові  і випробувати дивовижні відчуття, пропливши єдиною в Україні підземною річкою.
Під час екскурсії в Умань Ви зможете прогулятися під склепінням Англійського парку, історія якого налічує понад 200 років. Насолодившись свіжістю водоспадів і мальовничими озерними каскадами, станете свідками історії любові графа Потоцького і його дружини, гречанки Софії. Вас будуть супроводжувати витончені скульптури античних богів і богинь, а також сюжети "Іліади" й "Одіссеї" Гомера. Екскурсовод покаже вам  художні куточки, про існування яких знає не кожен мандрівник, побуваємо в улюблених місцях поетів і романтиків: на Терасі Муз, мосту на острові Анти-Цирцеї і в Китайській альтанці, на Скелі смерті, Нижній став з павільйоном Флори, Венеціанський шлюз, Темпейська долина, фонтан Змія Горгона, Левкадська скеля, острів Лесбос, Кавказ, пам'ятник Еврипіда, джерело гіпокріт, статуя Аполлона Бельведерського, Великий водоспад, долина Тартар, грот Сумніву і Страху або грот Тантала, статуя Орфея , водоспад «Три сльози», Єлисейські поля, Критський лабіринт, грот Венери, острів Анти-Цирцеї, амфітеатр квітів і безліч інших прекрасних об'єктів.
Потрапивши до музею живої природи під назвою "Софіївка", ви відразу переконаєтесь: тут все нагадує казку. І це дійсно так, адже в основу композиційного рішення центральної частини парку покладені сюжети з міфології Стародавньої Греції та Риму, а деякі місця нагадують оселю грецьких богів, героїв, письменників та філософів. Дендропарк «Софіївка» - без перебільшення одне з найкращих місць, створених людськими руками.
 Вільний час.  Обід.
15.00 Виїзд  до  Фентезі  парку.
 Фентезі-парк «Нова Софіївка» – це абсолютно новий об’єкт, який виріс поруч із історичним дендропарком. Це єдиний у східній Європі дендропарк у стилі фентезі.
У «Новій Софіївці» поєднуються природа, сучасне і традиційне мистецтво, різні світові культури, які представлені унікальними композиціями та арт-об’єктами:світломузична арт-інсталяція з портретом Софії Потоцької;
інноваційне 3D-мапінг шоу «Душа лісу»; оглядовий майданчик;водоспад «Дракони»;скульптура «Пегас»; традиційна українська садиба з символічною атрибутикою та найяскравішими представниками української міфології; японський сад з озером, альтанками, садом каменів;скульптури самураїв та ніндзя; символічні японські панно, викладені різнокольоровою мозаїкою; регулярний та пейзажний сади;сад фонтанів; фонтан «Корабель»; багатофункціональний дитячий майданчик; мостові переходи через р. Кам’янка; малі архітектурні форми: бібліотека та будиночок для дітей;оригінальні композиції та форми з топіарних рослин;сотні видів хвойних, листяних дерев та кущів, а також багаторічників, лісових та берегових рослин, створено композиції з топіарних рослин та рослинних форм.
  Особливо привабливою «Сучасна Софіївка» стає із настанням темряви, адже ввечері тут працюють світломузичні арт-інсталяції та демонструється 3D мапінг-шоу.
19.00 переїзд до скверу Шевченка.
   В сквері Тараса Шевченка відкрито  найбільший в центральній Україні світломузичний комплекс фонтанів - «Перлина кохання». Основною темою аннімація фонтану виступає любов.Це унікальний комплекс фонтанів на суші і на воді, який складається з основної чаші на суші зі світломузикальним шоу і шоу на водному екрані, світлодинамічного плаваючого фонтану на Осташівський став і трьох статичних фонтанів зі світлодинамічний підсвічуванням, колір якої не повторюється протягом дня
    Висота струменя води плаваючого фонтану на Осташівський став становить
19 м, а статичних - 1,9 м.
 Уманський світломузичний комплекс фонтанів входить в трійку найбільших в Україні.
  Виїзд  з Умані  о 22.30 год.
 Прибуття в Полтаву неділя 6,00-7,00 год. (орієнтовно)
Ціна на одну особу : 800 грн. дорослий, 750 грн. дитячий.
В вартість входить:
- транспортне обслуговування по всьому маршруту;
- послуги  екскурсовода  м.Умань
- послуги керівника групи;
- страхування.
Додатково оплачується:
Вхідний квиток + экскурсія по дендропарку  (70 грн./дор; 50 грн./дит)
-  Вхідні квитки в Фентезі парк (70 грн./дор; 40 грн./дит)
- обід (90грн.); особисті витрати.

Турагенство СПЕКТР м. Полтава вул. Шевченка 37 оф 3

099-0576352;    050-7015071; 

Немає коментарів: