- 15 вер. 2020 р.

Бал хризантем в еко парку Фельдмана 10.10.20р.;17.10.20р.; Осінній Харків. Бал хризантем - 10.10.20р;.17.10.20р.

ЭКОПАРК ФЕЛЬДМАНА БАЛ ХРИЗАНТЕМ+

САРЖИН ЯР + САД ШЕВЧЕНКА

Ви готові потрапити у казку? Ми з вами опинимось на неймовірному балу…квітів!

Тривалість: 1 день
Найближчі дати :10.10.20р.;  17.10.20р.;
Вартість туру: 300 грн. дор./ 270 грн. дит.

 

9.00 – виїзд з м. Полтава;
 Еко-парк Фельдмана
Тільки раз на рік у харківському еко-парку Фельдмана квітнуть хризантеми. Парк перетворюється на справжній райський куточок: на алеях з’являються прекрасні скульптури та цілі композиції з хризантем! Сотні яскравих квітів будь-яких кольорів та відтінків тішитимуть відвідувачів своєю ніжною красою. А ще, на території парку мешкають тигри та ведмеді, кенгуру і шимпанзе, веселі єноти, поні та чимало інших тварин. Територія величезна, на ній розташований безкоштовний великий зоопарк, озеро з лебедями, фонтани, велика кількість кафе, стайня, безкоштовні атракціони для дітей. Тут можна гуляти цілий день і не побачити половини. Чудовий парк для будь-якого приводу – прогулянки з сім’єю, друзями і другою половинкою.
– Саржин Яр харків’яни називають “Джерелом”. Тут можна і покупатися, і піймати форель, і безкоштовно набрати чистої питної води “Харківська-1”. Є тут і невеликий дерев’яний храм на честь ікони Божої Матері. Саржин Яр – ідеальне місце для прогулянок на природі. Він затишний, яскравий і чистий.

– Сад Шевченка є візитною карткою Першої столиці. Символом саду Шевченка є не тільки пам’ятник Кобзарю, але також і пам’ятник спортивному м’ячу, зроблений з бронзи і вагою в дві тонни. Позаду пам’ятника Шевченку ви побачите сучасну гордість саду – новий фонтанний комплекс. Він складається з декількох частин, які поділяють кований місток і каскадні сходи й форми басейнів, що відображають всю красу і силу водного потоку. Вечірньої пори фонтан підсвічують, що створює феєричне видовище дивного танцю різнокольорових водних струменів і сяючою з глибини водної гладі. Витончені лавочки, альтанки, клумби, терасові ступені оточують фонтанний комплекс, який закінчується невеликим штучним ставком з живими лебедями.

20.30 – Виїзд в м.  Полтава
Турагенство "СПЕКТР" г. Полтава ул. Шевченка 37 оф 3
099-0576352 ; 050-7015071; 0960875690;


Немає коментарів: